Aba - výsledky

Záprahové športy

Dátum Podujatie/Miesto Kategória + vzdialenosť Výsledok
24.-25.10.2020 Szczekowyje w Buku (PL) MID (2x 14 km) 8. miesto
3.-4.10.2020 Lubieszowski Cross (PL) B (2x 3,2 km) 4. miesto
7.-8.3.2020 Jarné káry Mošovce (SK) O (2x 4,8 km) 5. miesto
14.-16.2.2020 W Krainie Wilka Lutowiska (PL) MU (2x 22 km) 2. miesto
8.-9.2.2020 Veľká cena Zuberca (SK) A (2x 8 km) 4. miesto
1.-2.2.2020 MSR Oravská Polhora (SK) B (6,5 km) 4. miesto, 2. vicemajster SR
22.-25.1.2020 Šediváčkův long (CZ) LU (3x 37 km + 1x 27 km) 3. miesto
23.-24.11.2019 Snowland Race Valčianska dolina (SK) O (2x 4,8 km) 4. miesto
26.-27.10.2019 Mushing pod věží Radíkov (CZ) MB (2x 15,6 km) 1. miesto
19.-20.10.2019 MSR Mošovce (SK) C (2x 4,8 km) 4. miesto, 2. vicemajster SR
12.-13.10.2019 Szigetköz-Venek Cup (HU) B (2x 4,2 km) 4. miesto
14.-17.3.2019 Nockberge Logtrail Innerkrems (AT) LTU (6 + 25 + 25 + 25 km) 5. miesto
9.-10.3.2019 Jarné káry Mošovce (SK) C (2x 5 km) 4. miesto
16.-17.2.2019 Zásadský MID (CZ) MB (2x 27 km) 1. miesto
30.1.-1.2.2019 Majstrovstvá sveta IFSS Bessans (FR) MD6 (2x 42 + 34 km) 12. miesto
26.-27.1.2019 Husky Cup Oravská Polhora (SK) A+B (2x 10,4 km) 4. miesto
19.-20.1.2019 MSR Zuberec (SK) B (2x 12,4 km) 5. miesto
8.-9.12.2018 Santa Claus Cup Ballószög (HU) B (2x 6 km) 1. miesto
24.-25.11.2018 Snowland Race Valčianska dolina (SK) O (2x 4,8 km) 4. miesto
17.-18.11.2018 MČR Hradecký sprint (CZ) scooter 2 (2x 6,2 km) 16. miesto (s Peťou)
3.-4.11.2018 Szczekowyje w BUKu (PL) MID (2x 11 km) 7. miesto
20.-21.10.2018 MSR Mošovce (SK) C off-snow (2x 4,8 km) 3. miesto
13.-14.10.2018 Szigetköz-Venek Cup (HU) scooter 2 (2x 3,5 km) 3. miesto
22.-23.9.2018 International Sleddog Weekend
Szántódpuszta (HU)
C off-snow (2x 3 km) 2. miesto
15.-18.3.2018 Nockberge Longtrail Innerkrems (AT) LTU (6 + 25 + 23 + 13 km) 7. miesto
10.-11.3.2018 Jarné káry Mošovce (SK) C off-snow (2x 4,8 km) 2. miesto
3.-4.3.2018 MSR Zuberec (SK) MB (2x 24,2 km) 3. miesto
23.-25.2.2018 ME Millegrobbe (IT) MB (36 + 2x 48 km) DNF (po 12 km v poslednej etape)
16.-18.2.2018 W Krainie Wilka (PL) MB (2x 25 + 15 + 23 km) 5. miesto
27.-28.1.2018 Visegrad Cup Králiky (SK) O on-snow (2x 10 km) 5. miesto
23.-26.11.2017 MS Szamotuly-Kozle (PL) C off-snow (2x 4,6 km) 21. miesto
18.-19.11.2017 Hradecký sprint (CZ) C off-snow (2x 6,2 km) 2. miesto
4.-5.11.2017 Revištský okruh (SK) C off-snow (2x 5 km) 1. miesto
28.10.2017 MČR Horník (CZ) C off-snow (5,1 km) 4. miesto
21.-22.10.2017 MSR Mošovce (SK) C off-snow (2x 4,8 km) 6. miesto
1.-2.4.2017 Preteky Kokava Línia (SK) scooter 2 (2x 2 km) 3. miesto
25.-26.3.2017 Bear Cup Veresegyházi (HU) C off-snow (2x 3,6 km) 2. miesto
11.-12.3.2017 Jarné káry Mošovce (SK) C off-snow (2x 6,3 km) 4. miesto
25.-26.2.2017 Lesňanský šprint (SK) sane C (2x 9 km) 6. miesto
4.2.2017 Hutianska stopa (SK) sane C (7 km) 7. miesto
21.-22.1.2017 Visegrad Cup Králiky (SK) sane C (2x 6 km) 5. miesto
14.-15.1.2017 Veľká cena Zuberca (SK) sane C (2x 8 km) 3. miesto
3.-4.12.2016 Mikulas kupa (HU) C off-snow (2x 5 km) 1. miesto
19.-20.11.2016 Hradecký sprint (CZ) C off-snow (2x 6,2 km) 2. miesto
12.-13.11.2016 Revištský okruh (SK) C off-snow (2x 5 km) 3. miesto
29.-30.10.2016 MČR Horník (CZ) C off-snow (2x 5,1 km) 7. miesto
24.-25.9.2016 Dunaharszti (HU) scooter 2 (2x 2,1 km) 3. miesto
2.-3.4.2016 Bear Cup Veresegyházi (HU) scooter 2 (3,6 + 2,5 km) 3. miesto
25.-26.3.2016 Velikonoční mushing pod věží (CZ) C off-snow (2x 4 km) 3. miesto
12.-13.3.2016 Jarné preteky Mošovce (SK) C off-snow (2x 7 km) 4. miesto
23.1.2016 Bordovický sprint (CZ) sane C (7 km) 2. miesto

Agility

Dátum  Podujatie/Miesto Rozhodca Behy + výsledky
6.4.2019 Classy B-day Party Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci - DIS
2. beh začiatočníci - DIS
30.3.2019 Tunel cup Bratislava (SK)
(neoficiálne preteky)
Jana Poláková (SK) tuneliáda začiatočníci I. - 22,25 TB - 12. miesto
tuneliáda začiatočníci II. - 7,22 TB - 8. miesto
24.3.2019 Jarné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža + Beata Podobná (SK) 1. beh začiatočníci - 0 TB - 5. miesto
2. beh začiatočníci - 0 TB - 3. miesto
súčet - 3. miesto
11.11.2018 Zimné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci - 0 TB - 5. miesto
2. beh začiatočníci - DIS
15.7.2018 Letné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci - DIS
2. beh začiatočníci - 5 TB - 3. miesto
súčet - 4. miesto
28.4.2018 Jarné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beáta Podobná (SK) 1. beh začiatočníci - 10 TB - 3. miesto
2. beh začiatočníci - DIS