Výsledky - sezóna 2018/2019

Veľkonočný hon na zajaca Doľany (SK) 20.4.2019 
2 km
canicross - Gerda - 15. miesto muži
 
 
 
 
Nockberge Logtrail Innerkrems (AT) 14.-17.3.2019
6 km (prolog) + 25 km + 25 km + 25 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba, Freya, Gerda
LTU - 5. miesto
 


Jarné káry Mošovce (SK) 9.-10.3.2019
2x 5 km
C - Atrej, Aba, Crash, Freya - 4. miesto
scooter 2 - Altaj, Gerda - 5. miesto
 


Zásadský MID (CZ) 16.-17.2.2019
2x 27 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba, Freya, Gerda
MB - 1. miesto
 
 
Majstrovstvá sveta IFSS Bessans (FR) 30.1.-1.2.2019 
2x 42 + 34 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba, Freya, Gerda
MD6 - 12. miesto
 
 
Husky Cup Oravská Polhora (SK) 26.-27.1.2019 
2x 10,4 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba, Freya, Gerda
A+B - 4. miesto
 
 
MSR Zuberec (SK) 19.-20.1.2019 
2x 12,4 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba, Freya, Gerda
B - 5. miesto
 
 
 
Santa Claus Cup Ballószög (HU) 8.-9.12.2018 
2x 6 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba, Freya, Gerda
B - 1. miesto
 
 
Snowland Race Valčianska dolina (SK) 24.-25.11.2018
2x 4,8 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba, Freya, Gerda
O - 4. miesto
 
 
 
MČR Hradecký sprint (CZ) 17.-18.11.2018 
2x 6,2 km
C - Altaj, Atrej, Freya, Gerda - 4. miesto
scooter 2 (Peťa) - Crash, Aba - 16. miesto
 
 
Szczekowyje w BUKu (PL) 3.-4.11.2018
2x 11 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba, Freya, Gerda
MID - 7. miesto
 
 
 
 
Majstrovstvá Slovenska Mošovce (SK) 20.-21.10.2018
2x 4,8 km
C - Crash, Atrej, Aba, Gerda - 3. miesto - 2. vicemajster SR
scooter 2 - Altaj, Freya - 11. miesto
 
 
Szigetköz-Venek Cup (HU) 13.-14.10.2018
2x 3,5 km 
C - Crash, Atrej, Freya, Gerda - 1. miesto
scooter 2 - Altaj, Aba - 3. miesto
 
 
Majstrovstvá sveta ICF Lubieszow (PL) 6.-7.10.2018 
2x 4,7 km
bikejoring - Altaj - 37. miesto muži do 40 rokov
 
 
International Sleddog Weekend Szántódpuszta (HU) 22.-23.9.2018
2x 3 km
tím: Crash, Altaj, Atrej, Aba
C - 2. miesto
 

 

IronDog (AT) 15.-16.9.2018
sobota 100 m plávanie + 4 km scooter + 4 km canicross, sobota večer 4 km nočný canicross, nedeľa 100 m plávanie + 4 km scooter + 4 km canicross
triatlon bikejoring muži - 12. miesto

 

 

Canicrossový pohár Doľany (SK) 8.9.2018
2 km
scooter Peťa + Atrej - 8. miesto
canicross Peťa + Altaj - 11. miesto