Freya - výsledky

Záprahové športy

Dátum Podujatie/Miesto Kategória + vzdialenosť Výsledok
12.-13.2.2022 MSR Zuberec (CZ) C (2x 8 km) 8. miesto, 2. vicemajster SR
26.-29.1.2022 Šediváčkův long (CZ) LU1 (60+60+53+33 km) 3. miesto
6.-7.11.2021 Szczekowyje w Kuźni (PL) B (2x 5,3 km) 3. miesto
23.-24.10.2021 Radíkovský cross (CZ) B (2x 4,5 km) 1. miesto
16.-17.10.2021 MSR Mošovce (SK) A+B (2x 4,8 km) 6. miesto
2.-3.10.2021 Lubieszowski Cross (PL) B (2x 3,6 km) 3. miesto
12.-13.12.2020 MSR Šamorín (SK) A+B (2x 5,2 km) 3. miesto, 2. vicemajster SR
7.-8.11.2020 Friends Musher Race Łużna (PL) B (2x 6 km) 8. miesto
24.-25.10.2020 Szczekowyje w Buku (PL) MID (2x 14 km) 8. miesto
3.-4.10.2020 Lubieszowski Cross (PL) B (2x 3,2 km) 4. miesto
7.-8.3.2020 Jarné káry Mošovce (SK) O (2x 4,8 km) 5. miesto
14.-16.2.2020 W Krainie Wilka Lutowiska (PL) MU (2x 22 km) 2. miesto
8.-9.2.2020 Veľká cena Zuberca (SK) A (2x 8 km) 4. miesto
1.-2.2.2020 MSR Oravská Polhora (SK) B (6,5 km) 4. miesto, 2. vicemajster SR
22.-25.1.2020 Šediváčkův long (CZ) LU (3x 37 km + 1x 27 km) 3. miesto
23.-24.11.2019 Snowland Race Valčianska dolina (SK) O (2x 4,8 km) 4. miesto
26.-27.10.2019 Mushing pod věží Radíkov (CZ) MB (2x 15,6 km) 1. miesto
19.-20.10.2019 MSR Mošovce (SK) C (2x 4,8 km) 4. miesto, 2. vicemajster SR
12.-13.10.2019 Szigetköz-Venek Cup (HU) B (2x 4,2 km) 4. miesto
14.-17.3.2019 Nockberge Logtrail Innerkrems (AT) LTU (6 + 25 + 25 + 25 km) 5. miesto
9.-10.3.2019 Jarné káry Mošovce (SK) C (2x 5 km) 4. miesto
16.-17.2.2019 Zásadský MID (CZ) MB (2x 27 km) 1. miesto
30.1.-1.2.2019 Majstrovstvá sveta IFSS Bessans (FR) MD6 (2x 42 + 34 km) 12. miesto
26.-27.1.2019 Husky Cup Oravská Polhora (SK) A+B (2x 10,4 km) 4. miesto
19.-20.1.2019 MSR Zuberec (SK) B (2x 12,4 km) 5. miesto
8.-9.12.2018 Santa Claus Cup Ballószög (HU) B (2x 6 km) 1. miesto
24.-25.11.2018 Snowland Race Valčianska dolina (SK) O (2x 4,8 km) 4. miesto
17.-18.11.2018 MČR Hradecký sprint (CZ) C off-snow (2x 6,2 km) 4. miesto
3.-4.11.2018 Szczekowyje w BUKu (PL) MID (2x 11 km) 7. miesto
20.-21.10.2018 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 11. miesto
13.-14.10.2018 Szigetköz-Venek Cup (HU) C (2x 3,5 km) 1. miesto

Agility

Dátum  Podujatie/Miesto Rozhodca Behy + výsledky
11.7.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA1 I. - DIS
LA1 II. - 10 TB - 1. miesto
16.8.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Martina Vakoničová (SK) LA1 I. - DIS
LA1 II. - DIS
9.8.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič + Martina Vakoničová (SK) LA1 I. - 5 TB - 1. miesto
LA1 II. - DIS
5.8.2020 RSDC skúška vol. 1 Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA1 I. - 10 TB - 5. miesto
14.6.2020 Júnové skúšky Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA1 I. - DIS
LA1 II. - DIS
13.6.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA1 I. - DIS
LA1 II. - DIS
10.6.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA1 I. - DIS
LA1 II. - DIS
12.1.2020 Novoročné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža + Beata Podobná (SK) 1. beh začiatočníci - 5 TB - 8. miesto
2. beh začiatočníci - 0 TB - 5. miesto
súčet - 5. miesto
6.4.2019 Classy B-day Party Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci - 0 TB - 1. miesto
2. beh začiatočníci - 5 TB - 4. miesto
súčet - 3. miesto
30.3.2019 Tunel cup Bratislava (SK)
(neoficiálne preteky)
Jana Poláková (SK) tuneliáda začiatočníci I - 10 TB - 7. miesto
tuneliáda začiatočníci II. - 0 TB - 1. miesto
24.3.2019 Jarné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža + Beata Podobná (SK) 1. beh začiatočníci - DIS
2. beh začiatočníci - DIS
11.11.2018 Zimné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci - 5 TB - 10. miesto
2. beh začiatočníci - DIS
15.7.2018  Letné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh šteniatka - 0 TB - 3. miesto
2. beh šteniatka - 5 TB - 7. miesto
súčet - 5. miesto
28.4.2018 Jarné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beáta Podobná (SK) 1. beh šteniatka - DIS
2. beh šteniatka - DIS